PORADNA VÝŽIVY
Hybešova 42 / Brno 602 00
(Millenium Center)
Tel.: 732 722 115
E-mail: forejt@zvforejt.cz


Poradna výživy

Adresa:
Hybešova 42
Brno 602 00
(budova Millenium Center viz obrázek, blok B, 1. nadzemní podlaží).

Otevírací doba:
Úterý, Středa, Čtvrtek – odpolední a večerní hodiny

(nutné objednání)

Kontakt:
mobilní telefon: +420 732 722 115
e-mail: forejt@zvforejt.cz

 

Před první návštěvou poradny je vždy nezbytné se objednat. K nám do ordinace vás objednáme nejpozději do 14 dní. Prosíme naše klienty, kteří mají akutní respirační onemocnění apod., aby svoji návštěvu poradny odložili až na dobu, kdy budou zcela zdrávi. Děkujeme.

Jak se k nám dostanete?

MHD z Hlavního nádraží – tramvaj č. 1 a 2 (dvě zastávky), výstup zastávka Hybešova a dále pak cca 250m po trase tramvaje směr Mendlovo náměstí. MHD z Mendlova náměstí – tramvaj č. 1 či autobus č.51 (dvě zastávky) a vrátit se zpět cca 250m po trase tramvaje. Budova Millenium Center je již z dálky vidět (v zatáčce). – autobus č. 51, výstup zastávka Hybešova směr od Zvonařky a dále cca 250 po trase autobusu.

Autem – parkování je možné bezplatně přímo na ulici Hybešova nebo v blízkých ulicích. Parkovací dům v Millenium Center (parkovné pouze 15 Kč / hodina).

 

Neposkytujeme poradenství v oblasti odnaučování kouření cigaret

a závislosti na alkoholu.

 

Aktuality
1. 1. 2015
NOVINKA KOZÍ KOLOSTRUM
imunita, regenerace
V říjnu 2014 uvedla firma Finclub na český a slovenský trh s potravinovými doplňky žhavou novinku FIN COLOSTRUM. Je to KOZÍ KOLOSTRUM neboli KOZÍ MLEZIVO. Jde o výjimečný potravinový doplněk,který je vlastně 100% potravinou.Získává se v prvním dnu kojení, kdy koza předává kůzlatům prostřednictvím prvotního mléka hotové protilátky a živiny důležité pro jejich přežití, obranu a podporu růstu. Obsahuje řadu imunitních látek, růstových faktorů, vitaminů, enzymů, minerálních látek. Doporučuje se pro podporu imunity,pro rychlejší regeneraci organismu, hojení ran. Cena FIN COLOSTRUM je 1690Kč.Tento preparát si můžete objednat na telefonu 732722115.
více >>>

1. 1. 2015
MAX PULSE MEDICORE
Převratná novinka v diagnostice stáří a průchodnosti cév a funkce vegetativního nervového systému
Chcete se poznat zevnitř a dozvědět se, jak vypadají Váše cévy? Jste skutečně tak mladí, jak vypadáte a cítíte se a nebo jsou Vaše cévy starší než vy a poničené? To vše a ještě více se můžete dozvědět, necháte-li si u nás v Poradně výživy udělat neinvazivní, příjemné vyšetření novým certifikovaným přístrojem Max Pulse Medicore
více >>>